Netflix Türkiye’de günün en iyileri


30 Ağustos 2020 Pazar 20:30
Netflix Türkiye’de günün en iyileri

Popüler içerik platformu Netflix’te en çok izlenenler arasında zirvede bir süredir Lucifer yer alıyordu. Ancak platforma katılan ‘Zengo’ isimli yerli komedi filmi, Lucifer’ı yerinden etti ve ilk sıraya yerleşti. Netflix’teki popüler içeriklerin yanı sıra listenin sonunda size bir mini dizi önerimiz olacak.

Netflix’in en popüler içeriği ‘Zengo’ oldu

Netflix’te yerli komedi filmlerinin fazlaca rağbet gördüğünü söyleyebiliriz. Bayi Toplantısı, Eltilerin Savaşı gibi filmler de platformda yerini aldığı ilk dönemde Netflix’in en popüler içeriği olmuştu. Şimdi ise Zengo platformun en çok izlenen içeriği oldu.

1 – Zengo

Netflix’te en çok izlenenler listesinde ilk sırada yer alan Zengo’nun başrolünde Yasemin Sakallıoğlu yer alıyor. Jet Sosyete dizisiyle popülerliğini artıran Sakallıoğlu’nun ilk filmi olan Zengo, ünlü bir modacı olma hayali kuran bir kadının macerasını ele alıyor. Filmin süresi ise 1 saat 35 dakika olarak karşımıza çıkıyor.

Netflix'te en çok izlenenler

2 – Lucifer

İlk kez 2016 yılında ABD’de FOX’ta yayımlanan dizi, bir noktaya kadar Netflix’te en çok izlenenler arasında zirvede yer alıyordu. Ancak Zengo’nun platforma gelmesiyle Lucifer da ikinci sırada konumlandı. Cehennem lordu olan Lucifer, sıkıldığı için orayı terk eder ve Los Angeles’a yerleşir. Dizi de Lucifer’ın bu serüvenini ele alır. Dizinin IMDB puanı ise 8,2 oldu.

3 – Baba Parası

Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinin baş rollerinde yer aldığı film Baba Parası, Netflix’te en çok izlenen yapımlar arasında üçüncü sırada konumlandı. Bu filmde, babalarının ölümü sonrasında aile mirası için birbiriyle yarışan kardeşleri izliyoruz. 1 Ocak 2020‘de vizyona giren film; 2 milyona yakın kişi tarafından izlendi ve 30 milyon lirayı aşkın hasılat elde etti.

Netflix'te en çok izlenenlerYeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Netflix Türkiye’de günün en iyileri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Netflix Türkiye’de günün en iyileri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Netflix Türkiye’de günün en iyileri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Gençlerle füze gönderdik! Gençlerle füze gönderdik!
  2. 2 Twitter'da dolandırıcı reklamlarına tıkladık! Twitter'da dolandırıcı reklamlarına tıkladık!
  3. 3 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık! 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık!
  4. 4 Yazılımcılara sorulan zor sorular Yazılımcılara sorulan zor sorular
  5. 5 Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme! Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme!
  6. 6 Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme! Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme!
  7. 7 Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor! Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor!
  8. 8 Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları! Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları!
  9. 9 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı! 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı!
  10. 10 Telefonu anahtara çeviren uygulama denedik! Telefonu anahtara çeviren uygulama denedik!