Netflix Türkiye’de bugünün Top 10 listesi


22 Mart 2020 Pazar 19:00
Netflix Türkiye’de bugünün Top 10 listesi

Popüler dijital platform Netflix, bir süredir Türkiye’de en çok izlenen yapımları derleyerek bir liste hazırlıyor. Corona virüs nedeniyle evde kendimizi izole ettiğimiz bugünlerde, Netflix Türkiye’de bugünün Top 10 listesi, dizi ve film seçimi için bizlere yardımcı olabilir.

Netflix Türkiye’de bugünün Top 10 listesi! İlk iki sırada iki yeni Türk filmi var

Bu derlemede, ilk sırada bir süredir Hakan: Muhafız dizisi yer alıyordu. Fakat platforma yeni giriş yapan iki Türk filmi ilk iki sırayı kapatırken, Muhafız da 3. sezonunun yayınlanmasının üzerinden biraz vakit geçtiği için geriledi.

1- Karakomik Filmler

Listenin zirvesinde Cem Yılmaz‘ın yeni işlerinden biri olan Karakomik Filmler yer aldı. Bu filmde, acıyı ve komediyi sentezlemeyi amaçlayan Yılmaz, gişede de 13.389.709,00 TL hasılat elde etmişti. Oyuncu kadrosunda Cem Yılmaz filmlerinin olmazsa olmaz oyuncuları olan Zafer Algöz ve Ozan Güven yer alıyor fakat bu kez kadroda Necip Memili ve Cem Davran gibi farklı isimler de var.

2 – 7. Koğuştaki Mucize

Aras Bulut İynemli‘nin başrolünde yer aldığı film 7. Koğuştaki Mucize ise listede 2. sırada yer aldı. Filmin konusunun merkezinde, 1983 yılında sıkı yönetim döneminde, bir komutanın çocuğunu öldürmekten tutuklanıp idam cezasına mahkum edilen ve kızından ayrı kalan zihinsel engelli bir baba var. Babanın masumiyetini kanıtlama sürecini izliyoruz. Film beyaz perdede yüksek başarı elde etti ve hasılatı 82.375.935,00 TL oldu.

3 – The Platform

Netflix Orijinal yapımı olan, şiddet ve gerilimin olduğu The Platform listede 3. sırayı aldı. Farklı bir konu üzerinden ilerleyen filmde, üst kattakilerin alt kattakilere göre daha iyi beslendiği bir hapishanede, bu sistemi düzeltmeye çalışan bir adamı izliyoruz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Netflix Türkiye’de bugünün Top 10 listesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Netflix Türkiye’de bugünün Top 10 listesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Netflix Türkiye’de bugünün Top 10 listesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "