Netflix Türkiye’de bugünün Top 10 listesi


25 Mart 2020 Çarşamba 23:18

4 – 7. Koğuştaki Mucize

Geçtiğimiz günlerde listenin 2. sırasında yer alan film, bugün 4. sıraya geriliyor. Aras Bulut İynemli‘nin baş rolünde yer aldığı filmin konusunun merkezinde, 1983 yılında sıkı yönetim döneminde, bir komutanın çocuğunu öldürmekten tutuklanıp idam cezasına mahkum edilen ve kızından ayrı kalan zihinsel engelli bir baba var. Yapımda, babanın masumiyetini kanıtlama sürecini izliyoruz. Film beyaz perdede yüksek başarı elde etti ve hasılatı 82.375.935,00 TL oldu.

5 – Elite

Netflix’in gençlik dizileri türünde konumlandırdığı Elite de Türkiye’de bugünün en çok izlenen 5. içeriği oldu. Dizi, geçtiğimiz günlerde 4. sıradaydı ve 1 sıra geriledi. İşçi sınıfından üç genç, özel bir okula kaydoluyor ve zengin öğrencilerle sorunlar yaşıyorlar. Bu durum ise bir cinayete yol açıyor…

6 – Hakan: Muhafız

Türk yapımı ilk Netflix Orijinal içeriği olan Hakan: Muhafız, ilk iki sezonuyla beklentileri karşılayamamış ve olumsuz tepkilerle karşılaşmıştı. Dizinin yakın zamanda yayınlanan 3. sezonu ise ilk iki sezona nispeten biraz daha hareketli geçiyor. Dizi bir noktaya kadar listenin zirvesinde konumlanırken, şu anda 6. sırada yer alıyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Netflix Türkiye’de bugünün Top 10 listesi”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Elite, La Casa De Papel Ve Hakan Muhaffız Dizileri Mühteşem Ötesi İzlemenizi Tavsiye Ederim

" Netflix Türkiye’de bugünün Top 10 listesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Netflix Türkiye’de bugünün Top 10 listesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Netflix Türkiye’de bugünün Top 10 listesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "