Netflix Türkiye’de bugünün Top 10 listesi


25 Mart 2020 Çarşamba 23:18

7 – La Casa De Papel

Listenin 7. sırasında karşımıza çıkan La Casa De Papel, sosyal medyada da hakkında çok konuşulan ve oldukça popüler olan bir yapım. Dizi, geçtiğimiz günlerde listenin 9. sırasında konumlanıyordu, şu an ise 7. sıraya çıkmayı başardı.

8 – Toy Boy

Sevgilisinin kocasını öldürme suçundan dolayı hapse giren striptizci, yeniden yargılanmak için serbest kalır ve sevgilisinin bu suçu kendi üstüne attığını kanıtlamaya çalışır. İlginç bir konu ele alan Toy Boy, bir süredir listedeki konumunda bir değişim yaşamadı ve yine 8. sırada yer alıyor.

9 – Addicted

Mutlu bir aile yaşamına ve iyi bir kariyere sahip olan Zoe isimli karakterin, başka erkeklerle birlikte olmasıyla bu düzen bozuluyor. Platformu +18 içeriklerinden biri olan Addicted listenin 7. sırasında yer alıyordu fakat 2 sıra gerileyerek 9. sırada konumlandı.

10 – Pandemic

Corona virüs pandemisiyle mücadele ettiğimiz bugünlerde, Pandemic adlı belgesel dizisinin listede kendine yer bulması tesadüf gibi durmuyor. Geçtiğimiz günlerde 6. sırada konumlanan yapım, gerileme yaşayarak 10. sırada yer aldı. Bu belgesel dizisinde, influenzaya karşı verilen savaş konu alınırken, küresel bir salgını engelleme çabaları gösteriliyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Netflix Türkiye’de bugünün Top 10 listesi”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Elite, La Casa De Papel Ve Hakan Muhaffız Dizileri Mühteşem Ötesi İzlemenizi Tavsiye Ederim

" Netflix Türkiye’de bugünün Top 10 listesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Netflix Türkiye’de bugünün Top 10 listesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Netflix Türkiye’de bugünün Top 10 listesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "