Okunma

Netflix Türkiye’den Erol Evgin’li Dark paylaşımı


02 Temmuz 2019 Salı 15:20
Netflix Türkiye’den Erol Evgin’li Dark paylaşımı

Geçmiş zaman ve şimdiki zaman arasında kurduğu sürükleyici senaryo ile pek çok kişiyi ekran başına çeken Dark, Netflix’te yayınlanmaya devam ediyor. Netflix Türkiye Erol Evgin’li Dark paylaşımıyla dikkatleri çekti.

Netflix Türkiye Erol Evgin’li Dark paylaşımı ile dikkatleri çekti!

Netflix Türkiye geçtiğimiz saatlerde sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımla dikkatleri çekti. Dark dizisinin etiketlendiği içerik, diziye ait normal bir paylaşım gibi başlamakta. Paylaşılan içerikte yer alan videoda ilerleyen saniyelerde ise, izleyicilerin dikkatini farklı bir detay çekti.

Sarı bir yağmurlukla Dark dizisinin geçtiği alanlarda gezinen kişi, izleyicilerde ilk başta yeni bir karakter olabileceğine yönelik bir izlenim oluşturuyor. İlerleyen sahnelerde izleyicilerin yüzünü görmesiyle birlikte bu karakterin Erol Evgin olduğu ortaya çıkıyor. Erol Evgin yerde gördüğü kasete doğru eğilirken, kasetin üzerinde yazan Erol Evgin yazısı da dikkatleri çekiyor.

Daha sonra başka bir zamanda bulunan kendisiyle karşılaşan Evgin, ‘Ne zamandır yapıyoruz bunu, 33 yıldır mı?’ diyerek, Dark dizisinin temasına uygun bir şekilde videoyu sonlandırıyor.

Dark 3. sezon görselleri

Tüm bunların dışında dizinin yeni ve aynı zamanda final sezonunu oluşturacak 3. sezon hakkında da bazı gelişmeler bulunuyor. Dark’ın 3. sezonuna ait görseller yayınlandı. Dizinin başında bir çocuğun kaybolması ile başlayan olaylar, ilerleyen zamanlarda daha karmaşık bir hal almaktaydı. Zaman ve kişilerin iç içe geçtiği dizi evreni, yeni sezonda da izleyicileri peşinden sürükleyecek gibi gözüküyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Netflix Türkiye’den Erol Evgin’li Dark paylaşımı”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Hahahaha lan super olmus:))

" Netflix Türkiye’den Erol Evgin’li Dark paylaşımı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Netflix Türkiye’den Erol Evgin’li Dark paylaşımı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Netflix Türkiye’den Erol Evgin’li Dark paylaşımı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "