Okunma

New York’ta Teknoloji Devrimi


25 Ocak 2011 Salı 07:40
New York’ta Teknoloji Devrimi

Dünyanın en büyük şehirlerinden biri olan New York, teknolojinin gelişimine daha iyi ayak uydurabilmek için önemli bir adım attı. (Dev Şirketlerin İlginç Geçmişleri)

Altı ay süren arayışın sonunda New York yönetimi ilk “dijital bölüm şefini” seçti. Böyle bir unvanla işe başlayan ilk kişi olacak olan Rachel Sterne’in görevi şehir yönetiminin dijital teknolojiyi daha verimli bir şekilde kullanmasını sağlamak olacak.

30 yaşındaki Rachel Sterne önemli bir sorumluluk altına girdi

Halkla İletişim

Şehir sakinleri ile daha sağlıklı iletişim kurmak için sosyal ağlardan faydalanacak olan Sterne, ilk icraatının şehrin resmi internet sitesi olan NYC.gov’u daha kullanıcı dostu hale getirmek olacağını açıkladı.

Rachel Sterne, GroundReport adlı sitenin kurucusu ve yöneticisiydi. Sterne yeni görevi için GroundReport’tan ayrıldı.

:: Ülkemizdeki büyük şehirlerde bir dijital bölüm şefine ihtiyaç var mı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" New York’ta Teknoloji Devrimi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere New York’ta Teknoloji Devrimi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda New York’ta Teknoloji Devrimi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "