Okunma

İşte Nightflyers dizisi ilk görüntüleri!


24 Kasım 2018 Cumartesi 21:00
İşte Nightflyers dizisi ilk görüntüleri!

Başarılı Game Of Thrones serisinin yazarı George R. R. Martin‘in kısa bilim kurgu hikayesinden uyarlanan Nightflyers dizisi, çok yakında karşımıza çıkacağa benziyor.

Bunun en önemli kanıtı ise dizinin ayrıntılarını gösteren beş dakikalık bir videonun sızdırılmış olması. Böylece merakla beklenen bu mini dizi için ilk detaylı bilgilere de ulaşmış oluyoruz.

Nightflyers dizisi ilk görüntüleri ne anlatıyor?

Dizi, George R.R. Martin tarafından kaleme alınmış bir uzay gemisi hikayesini konu alıyor. Nightfllyers, bir çok bilim kurgu romanı ve filminde işlenen uzay gemisinde yaşanan bir dizi talihsiz olayı anlatan dizi. Özellikle uzayla ilgili yeni ve özgün bir içerik bulmakta zorlanan dizi severler bu yeni diziyi merakla bekliyor.

Paylaşılan videoya bakılırsa, gemi mürettebatının cinnet getirdiği görülüyor. Çıldıran bu mürettebattan saklanan başka bir personelin ise bir ses kaydı oluşturup dünyayı uyarmaya çalıştığı görülüyor.

Dizinin resmi açıklaması şöyle :

Nightflyers gelecekte, dünyanın sonuna yaklaşıldığı bir dönemde geçiyor. Bir grup bilim insanı, evrendeki en gelişmiş uzay gemisi Nightflyer ile kurtuluşun anahtarı olduğunu düşündükleri bir uzay aracının peşine düşüyor. Ne var ki bir süre sonra geminin yapay zekasının ve hiç görmedikleri kaptanın onları uzayın korkunç ve ölümcül derinliklerine sürüklemeye çalıştığını fark ediyorlar.

Açıklamaya bakılırsa dizi ilgi çekici bir hikayeye sahip. Nightflyers, on bölümden oluşacak. Tahminler tek sezon yayınlanacağı üzerine. Ancak izlenme oranlarına göre Netflix hikayeyi devem da ettirebilir.

Peki siz Game Of Thrones yazarının kısa hikayesinden uyarlanan Nightflyers videosunu nasıl buldunuz? Bu diziyi izlemeyi düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “İşte Nightflyers dizisi ilk görüntüleri!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    10 bölümden oluşursa güzel devam ettirirlerse tadı kaçacak o belli

  2. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Evet

  3. Anonim dedi ki:

    Şu anda Netflixde bu dizi görünmüyor acaba ülkemizde yayınlanacak mı?

" İşte Nightflyers dizisi ilk görüntüleri! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İşte Nightflyers dizisi ilk görüntüleri! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İşte Nightflyers dizisi ilk görüntüleri! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "