Okunma

Niko Bellic İşinden Oldu


26 Ocak 2009 Pazartesi 10:08
Niko Bellic İşinden Oldu

GTA IV oynarken Sırp asıllı Niko Bellic‘in şiveli konuşmasını sevdiyseniz, Lost and Damned’da aradığınızı bulamayabilirsiniz. Zira Rockstar Games Başkan Vekili Jeronimo Barrera, Niko’nun seslendiricisi Michael Hollick‘in içerik paketi için seslendirme yapıp yapmayacağı sorulduğunda “kesinlikle hayır” yanıtını veriyor.

Asi Koyun Hollick

Michael Hollick’in neden projeden çıkarıldığı resmi olarak açıklanmasa da, geçtiğimiz dönemde Niko’nun kuzeni Roman‘ın seslendiricisi Jason Zumwalt ile birlikte yaptıkları “milyonlarca dolar kazanıyorlar, seslendirme yapanlara çok az para veriyorlar” tadındaki açıklamalarının gayet geçerli bir sebep olabileceğini söyleyebiliriz.

Rockstar yeni içerik paketinde görüleceğini söylediği Niko Bellic için ise, Hollick’in kayıtlı seslerinde oynama yapabilir. Lost and Damned, Liberty City’deki motosiklet çetelerini sadece farklı bir bakış açısıyla gösterecek, bu da Niko Bellic’in diyaloglarının pek fazla değişmeyeceği anlamına geliyor.

:: Niko Bellic’in seslendirmesini başarılı buldunuz mu?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Niko Bellic İşinden Oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Niko Bellic İşinden Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Niko Bellic İşinden Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "