Okunma

Nintendo DSi ile Şov Yapın


31 Temmuz 2009 Cuma 13:22
Nintendo DSi ile Şov Yapın

11 farklı lens efekti sunan Nintendo DSi Kamera ile fotoğraflar üzerinde oynamak ve onları arkadaşlarınız ile Facebook üzerinden paylaşmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Tek ihtiyacınız Wi-Fi üzerinden Nintendo DSi ile internete bağlanın, güncelleştirmeyi yapın ve yeni Facebook eklentisini kullanmaya başlayın!

Nintendo DSi sistem update ile aktif hale getirilen Facebook Connect özelliği aileniz ve arkadaşlarınız ile eğlenceyi paylaşmanın yeni şeklini tüm oyun tutkunlarının hizmetine sunuyor. Nintendo DSi‘ın dahili kamera ve interaktif lens efektlerini kullanarak çektiğiniz fotoğraflarınızı Facebook‘a direk yükleyebilme özelliği ile aileniz ve arkadaşlarınız ile paylaşmanız artık çok daha kolay.

 

Nintendo DSi Facebook eklentisi ile 200 fotoğrafa kadar yükleme yapmanız mümkün. Yüklediğiniz fotoğraflar otomatik olarak “Nintendo DSi’dan gönderilmiş fotoğraflar” albümüyle paylaşıma hazır hale geliyor.

 

Nintendo DSi Kamera özelliği ile entegre şekilde sunulacak heyecan verici yeni Facebook eklentisi, çektiğiniz fotoğrafları Facebook’a yüklemenizi ve arkadaşlarınız ile paylaşmanızı sağlıyor. Nintendo DSi‘ın menüsündeki Sistem Ayarları bölümünden konsolun yazılım versiyonunu 1.4’e yükselttikten sonra albümünüzde Facebook ikonuyla beliren yepyeni özellik ile fotoğraflarınızı Facebook’a yükleyemeye başlayabilirsiniz.

:: Facebook’u hayatınızınbir parcası olmasını istiyor musunuz?

{AUTHOR}
{ARTICLE_LINK}

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

Geri bildirim