Okunma

Nintendo ile Maceraya Atılın!


10 Mart 2010 Çarşamba 15:02
Nintendo ile Maceraya Atılın!

Oyunda Alice ve arkadaşlarıyla birlikte Underland’i Kupa Kraliçesi’nin askerlerinden kurtaracak, iyi ile kötünün savaşında nefes kesen bir maceraya atılacaksınız. Wonderland’in tuhaf kapıları ve geçitleri, mantar ormanındaki yolculuk hayal gücünüzü geliştirecek, eğlence dolu vakitler geçireceksiniz (Nintendo 2010 Yılı Oyunlarını Tanıttı).

 

Wii’de Underland’ın Sırrını Çözün!

Alice in Wonderland oyununun 8 Mart’ta raflarda yerini alan olan Wii versiyonunda, güncelleştirilebilen dövüş sistemindeki ‘olanaksız fikirleri’ toplayıp Underland’in sırrını çözeceksiniz.

Kupa Kraliçesi ve askerlerini yenmek için güçlerinizi dikkatli seçmeyi unutmayın!

 

Alice in Wonderland’in DS versiyonunda Kupa Kraliçesi ve askerleriyle savaşırken Alice’e Underland’in haritalarını kullanarak yol gösterebilirsiniz. DSi’de ise her görevin ardından kameranızı kullanarak kilitli olan bölümleri bulabilirsiniz.

Ayrıca online olarak arkadaşlarınızla karşılıklı oynayabilir, oyundaki ilave parçalara ulaşabilirsiniz (Oyun Teknolojilerinin Geleceği).

:: Harikalar diyarına gitmeye hazır mısınız?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nintendo ile Maceraya Atılın! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nintendo ile Maceraya Atılın! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nintendo ile Maceraya Atılın! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "