Okunma

Nintendo Online Oyun Ağı Açıyor


30 Ocak 2012 Pazartesi 03:13
Nintendo Online Oyun Ağı Açıyor

Kategorisinin popüler isimlerinden biri olan Nintendo, uzun süren sessizliğin ardından düzenlenen kısa süreli oturumda, yepyeni bir online oyun ağı açacağını bildirdi. PlayStation Network ya da Xbox Live tarzında bir yapıya sahip olacak serviste sürpriz özellikler yer alacak.

Şirket başkanı Satoru Iwata tarafından birinci ağızdan yapılan açıklamaya göre, uygulama WiiU ve 3DS dahil yeni ürünlerle de uyumlu olacak. Üstelik platfom, çeşitli eklentilerle dijital içerik de barındırarak sadece bir oyun ağı olmaktan çıkacak.

Bu adımıyla kullanıcılarına farklı bir deneyim sunmayı amaçlayan yetkililer, ek olarak oyunlarının da zihinlerdeki yerini sağlamlaştırmasını istiyor. Yıl sonunda görücüye çıkması planlanan serviste içerik satışları için ise -büyük ihtimalle- kullanıcı adı ve şifre hizmeti devreye girecek.

:: Nintendo ürünlerini nasıl buluyorsunuz? Açılacak bu platforma katılmayı düşünüyor musunuz?

 
yazarCihan PEHLİVAN

'Teknoloji tutkusu dinmek bilmeyen öğrenci' olarak tanınan yazarımız, sosyal medya ve internet gündemini adeta bir gölge gibi takip ediyor. Ek olarak çeşitli yazılım ve servis incelemeleriyle SDN okurlarına faydalı ipuçları veriyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nintendo Online Oyun Ağı Açıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nintendo Online Oyun Ağı Açıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nintendo Online Oyun Ağı Açıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "