Nintendo PlayStation değeri ile dudak uçuklatıyor!


13 Şubat 2020 Perşembe 16:27

Nintendo ve Sony PlayStation, iki ismin bir araya geldiği nadir anlardan olan Nintendo PlayStation değeri yakın zaman içinde açık artırma ile belirleniyor. Açık artırmada Nintendo PlayStation’a olan ilgi oldukça yüksek çünkü bunun bir nedeni var.

1991 yılında ilk kez karşımıza çıkan bu SCES-CD veya Super Disk adıyla da bilinen Nintendo PlayStation, bir ortaklığın eseriydi. Sonrasında açıklandığı kadarıyla vazgeçilen ortaklık sonucu 200 adet üretilen bu modelin tamamı piyasadan çekilmişti. Yani en azından öyle söyleniyordu.

Peki, Nintendo PlayStation fiyatı ne kadar?

PlayStation markası çeşitli ürünlerle muazzam bir başarı elde etse de, orijinal SNES CD-Rom’unun adı bir daha duyulmadı. Yani, Colorado’lu bir adam babasının çatı katında birini bulana kadar. Nintendo PlayStation’ın orijinal sahibi olan Terry Diebold, Nintendo PlayStation kollarının jakında bir Sony logosunun bulunduğunu aktarıyor. Babasından kalan bu ilginç konsulu saklayan Diebold, açık artırma satışı ile ürünün tutkunlarını sevindirmeyi planlıyor.

İlginç bir birlikteliği gösteren bu detay, eski oyun konsollarını sevenler için mücevher değerinde diyebiliriz. Bunun yanında yalnızca bir adet kalan ve dünyanın en eski oyun konsolu birlikteliğini de taşıyan ürünün açık artırmaya çıkmadan gelen tekliflere bakıldığında 360 bin dolar ve civarı bir rakama satılması ve yeni alıcısına kavuşması bekleniyor.

Zaman zaman ortaya çıkan Nintendo PlayStation’ın, yıllar önce de internet aleminde dolandığını ve benzer haberler yazıldığını belirtelim. Şimdi ise gerçek anlamda satışa sunulan ilk ve tek Nintendo PlayStation, geçen yıllara rağmen hala çalışıyor. Biraz sararmış ve hafif aksaklıkların dışında gayet temiz ve çalışır durumda olan konsolun yeni sahibi 1 ay içinde belli olacak.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nintendo PlayStation değeri ile dudak uçuklatıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nintendo PlayStation değeri ile dudak uçuklatıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nintendo PlayStation değeri ile dudak uçuklatıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Açamadığı oyun yok! Monster Tulpar T7 V21.2.1 inceleme Açamadığı oyun yok! Monster Tulpar T7 V21.2.1 inceleme
  2. 2 iPhone SE 2020 pil ömrünü test ettik! Vlog! iPhone SE 2020 pil ömrünü test ettik! Vlog!
  3. 3 Yazılıma hangi bilgisayarla başlayalım? Yazılıma hangi bilgisayarla başlayalım?
  4. 4 Doğan Kabak ile iPhone 11 Pro Max UKT Doğan Kabak ile iPhone 11 Pro Max UKT
  5. 5 Doğan Kabak ile BMW 5 serisi UKT! Doğan Kabak ile BMW 5 serisi UKT!
  6. 6 iPhone parolasını unutursanız ne olur? - Kötü son! iPhone parolasını unutursanız ne olur? - Kötü son!
  7. 7 Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! İlk karşılaşma Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! İlk karşılaşma
  8. 8 Isırılmış elma logosu nereden çıktı? Isırılmış elma logosu nereden çıktı?
  9. 9 Apple Okula Dönüş kampanyası ile AirPods hediye ediyor! Apple Okula Dönüş kampanyası ile AirPods hediye ediyor!
  10. 10 30 tonluk bilgisayar olur mu? Dünden bugüne bilgisayarlar 30 tonluk bilgisayar olur mu? Dünden bugüne bilgisayarlar