Okunma

Nintendo’da Sular Durulmuyor


26 Temmuz 2011 Salı 07:30
Nintendo’da Sular Durulmuyor

Nintendo’nun üç boyutlu oyun konsolu Nintendo 3DS bir türlü beklediği satış rakamlarına ulaşamadı. Yeni oyun konsolu şimdilerde bir de Amazon.com ile zor anlar yaşıyor. Amazon.com, yaptığı açıklamada artık doğrudan Nintendo 3DS satışı yapmadığını belirtti. Her ne kadar başka satıcılar tarafından temin edilebiliyor olsa da Amazon.com gönderim hatası, envanter bilgisi hatası veya yanlış bilgilendirme gibi sebeplerden ötürü satışta olmadığı belirtiliyor.

Amazon.com her bu açıklamayı yapmış olsa da Nintendo yetkilileri, 3DS sahiplerinin üst ekranın, konsolun kapalı olması halinde bazen alttaki ekranla temas ediyor olmasından şikayetçi olduğunu bildirdi. Bu problem, ekranlarda muazzam çiziklerin oluşmasına sebep oluyor. Bununla birlikte yeni üretilen 3DS’lerde daha büyük lastikler olması sebebiyle bu kez de kapakların tam olarak kapanmama problemi oluşmuş durumda.

:: Nintendo 3DS mi PSP’mi daha iyi?

 
yazarAtalay Keleştemur

Web uygulamaları geliştirmekten, yazı yazmaktan ve Linux kullanmaktan keyif alan bir açık kaynak gönüllüsü. Ayrıca boş zamanlarında bol bol LOTRO oynuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nintendo’da Sular Durulmuyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nintendo’da Sular Durulmuyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nintendo’da Sular Durulmuyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "