Okunma

Nintendo’nun Rakibi Kim?


15 Ocak 2009 Perşembe 17:00
Nintendo’nun Rakibi Kim?

Mevcut nesil konsolların tartışmasız kralı Nintendo, kendisine rakip olarak ne Sony‘i ne de Microsoft‘u görüyor. Şirketin Kore sorumlusu Mineo Koda, Nintendo’nun tek rakibinin THY değil; hâlen video oyunlarıyla ilgilenmeyen müşteriler olduğunu açıkladı. Herkesin, rakipleri ile ilgili sürekli kendilerine sorular sorduğunu belirten Koda, oyunlarla mesafeli olan birçok insan bulunduğunu, Nintendo‘nun rakibinin de bu kişiler olduğunu iddia etti.

Her Şey Oyuncular İçin

Oyun oynayan nüfusu artırmak için yaptıkları tüm geliştirmelerin, oyun endüstrisinin geleceğini kısır bir döngüye sokmamak adına gerçekleştirdiklerini belirten Nintendo Kore sorumlusu, ekonomik kriz ile ilgili olarak da insanların her zaman eğlenecek bir şeylere ihtiyacı olduğunu öne sürerek, ekonomik durumun Nintendo’yu etkilemeyeceğini savundu.

:: Nintendo bu sözleri daha sonra yutar mı?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Nintendo’nun Rakibi Kim?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ben nintendo oynadım ve elimdede playstation 2 var ayrıca ps3 te oynadım ama gerçekten hiç biri rakip olamaz ***** her konuda

" Nintendo’nun Rakibi Kim? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nintendo’nun Rakibi Kim? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nintendo’nun Rakibi Kim? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "