Nitrox Bluetooth Ürünleri ile Tanışın


01 Ekim 2009 Perşembe 13:11
Nitrox Bluetooth Ürünleri ile Tanışın

Nitrox X835, herhangi bir Bluetooth destekli cep telefonu ile kullanılabilecek bir araç kitidir. X835 daha kolay ve uygun kullanılabilmesi için dizayn edilmiştir ve üzerindeki güvenlik klipsi ile aracınızda en uygun yer olan güneşliğinize sabitlemenizi sağlar. Üzerindeki sarsıntı sensorları ile aracınızın motorunun çalıştığını hisseder ve otomatik olarak eşleştirdiğiniz cep telefonunuza bağlanır.

Kullanıcı dostu birçok özelliğine ek olarak X835, size kusursuz ses netliği ve güvenilir bağlantı sağlaması için, güçlü bir hoparlör sistemine, yankı önleyici ve gürültü engelleyici sistemlere sahiptir. Parlak OLED ekranı ile size arayanların kimliğini ve numarasını görmenize ve büyük çok fonksiyonlu tuşu ile gelen aramalarınızı cevaplamanıza, reddetmenize ve sonlandırmanıza olanak sağlar.

Bu çok yönlü iki ürün Bluetooth teknolojisinin gelişmiş özelliklerini kullanarak, hareket halinde iken güvenli ve yasal iletişim sağlamasının yanında, yüksek kalitede müzik dinlemenize imkan verir.

 

Nitrox’un diğer ürünü olan X735, herhangi bir Bluetooth 2.0 destekli cep telefonundan stereo müzik dinlemenizi sağlayan, aktif insanlar ya da spor ve müzik ile uğraşanlar için ideal bir çözüm sunması ile ilgi çekiyor. X735 ile önemli telefon konuşmalarınızı kaçırmayacaksınız. Önemli bir çağrınız geldiğinde X735 dinlediğiniz müziği durdurarak, size içerdiği hassas mikrofonu ile kusursuz netlikte hands-free (eller-serbest) görüşme yapma imkanı verir. Aynen X835 gibi, X735 de arayan kimliğini görmeniz için OLED ekrana ve aramalarınızı yanıtlamak, reddetmek ve sonlandırmak veya müzik parçalarını değiştirmek için kullanabileceğiniz çok fonksiyonlu tuşa sahiptir.

X735 koşarken, bisiklete binerken veya yürürken müzik dinlemeyi seven insanlar için idealdir.

 

İki ürün de USB’den şarj edebileceğiniz güçlü bataryalar içermektedirler. X835 modeli 15 saat konuşma süresi ve 400 saate kadar bekleme süresi, X735 modeli ise 7 saat konuşma veya müzik dinleme süresi ve 150 saate kadar bekleme süresi sunmaktadır.

Kasım ayında Türkiye’de piyasaya sunulacak olan ürünler, 79 (X735) ve 99 $+KDV‘den (X835) satılacak.

:: Bluetooth ürünlerde hangi markayı tercih edersiniz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nitrox Bluetooth Ürünleri ile Tanışın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nitrox Bluetooth Ürünleri ile Tanışın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nitrox Bluetooth Ürünleri ile Tanışın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Video yağmuruna tutulacaksınız! SDN ofis içi Video yağmuruna tutulacaksınız! SDN ofis içi
  2. 2 Telefonlara uzaktan eriştiren uygulama AirDroid inceleme Telefonlara uzaktan eriştiren uygulama AirDroid inceleme
  3. 3 Grafikleriyle bilgisayar ağlatan oyunlar! (Video) Grafikleriyle bilgisayar ağlatan oyunlar! (Video)
  4. 4 SDN ofisinin aksesuar tercihleri neler? SDN ofisinin aksesuar tercihleri neler?
  5. 5 Kadın gözüyle iPhone SE 2020 Kadın gözüyle iPhone SE 2020
  6. 6 Ücretsiz yazılım geliştirme uygulamaları! (Video) Ücretsiz yazılım geliştirme uygulamaları! (Video)
  7. 7 "Uygun fiyatlı" iPhone 8 Plus hala alınır mı?
  8. 8 iPhone 11 kamerasını Spigen ile zırhladık! iPhone 11 kamerasını Spigen ile zırhladık!
  9. 9 Bayram harçlıklıları ile alınacak en iyi teknolojiler! Bayram harçlıklıları ile alınacak en iyi teknolojiler!
  10. 10 Ofiste kim kaç yaşında? Editöre şok! Ofis içi Ofiste kim kaç yaşında? Editöre şok! Ofis içi