Okunma

Nokia Büyük Açacak


11 Mayıs 2009 Pazartesi 05:00
Nokia Büyük Açacak

Nokia’nın mobil uygulama mağazası Ovi Store, bu ayın sonlarında kullanıcılarla buluşacak. Mobil devi, kendisine yakışır bir şekilde 20 binin üzerinde ürün ile açılış yaparak bir ilki gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Apple’ın iPhone için açtığı App Store‘un sadece birkaç yüz program içerdiği, Android Market‘in bu sayıya bile ulaşamadığını düşünecek olursak, Nokia’nın açılışının ne kadar ihtişamlı olacağını daha iyi anlamak mümkün.

Her Şey Uygulama Değil

Ovi Store’da bulunan tüm içeriklerin uygulama olmayacağını hatırlatmakta ise fayda var. Nokia, kısa video gibi medya dosyalarını da tezgaha koyacak. Bakalım Nokia‘nın mobil mağazası, bu görkemli açılışın ardından pazarda kendine nasıl bir pay edinecek?

:: Nokia Ovi Store, iPhone App Store’u sollar mı?

Bilgi İçin : Ovi Store
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nokia Büyük Açacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nokia Büyük Açacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nokia Büyük Açacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "