Okunma

Nokia’dan E75 kullanıcılarına ayrıcalık!


30 Haziran 2009 Salı 06:44
Nokia’dan E75 kullanıcılarına ayrıcalık!

Kısa bir süre önce duyurulan Nokia’nın anlık mesajlaşma servisi “Ovi Messaging” ya da yenilenen yüzüyle ve adıyla “Nokia Messaging” git gide ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşıyor. Özellikle birçok Avrupa ülkesinde operatörler ile anlaşma sağlanarak, “Nokia Messaging” entegrasyonu sağlanıyor ve kullanıcıların çok uygun fiyatlarla bu servisi kullanmasına imkan tanınıyor.

Birçok S40 ve S60 Nokia cihazı destekleyen “Nokia Messaging” için Nokia, bir adım daha ileri giderek, beklenen anlık mesajlaşma servisini duyurdu. Şimdilik sadece E75 kullanıcıları için lanse edilen bu özellik kısıtlı bir şekilde Yahoo! ve Ovi Chat platformlarını destekliyor. Kısıtlı dedik çünkü Nokia daha önce ilan ettiği üzere Windows Live Messenger, AIM, Jabber GTalk gibi popüler anlık mesajlaşma servislerine destek sunacağını ilan etmişti. İlk adımlarını tutarlı atmayı seven Nokia bakalım ilerleyen günlerde bizi nasıl şaşırtacak.


Ovi Messaging birçok ülkede operatör servisi olarak sunuluyor.

“Nokia Messaging” hakkında bilgi almak için Türkçe olarak hazırlanan buradaki sayfayı ziyaret edebilir veya Nokia E75 Nokia Messaging sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

:: Nokia Messaging MSN desteğine ne zaman kavuşur?

Normal
0
21

false
false
false

MicrosoftInternetExplorer4

“Nokia Messaging” hakkında bilgi
almak için Türkçe olarak hazırlanan buradaki sayfayı ziyaret
edebilir veya Nokia E75 Nokia Messaging sayfasına buradan
ulaşabilirsiniz.

 

:: Nokia Messaging MSN desteğine ne zaman
kavuşur?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nokia’dan E75 kullanıcılarına ayrıcalık! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nokia’dan E75 kullanıcılarına ayrıcalık! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nokia’dan E75 kullanıcılarına ayrıcalık! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "