Okunma

Nokia Image Exchange Yenilendi!


31 Ağustos 2009 Pazartesi 20:11
Nokia Image Exchange Yenilendi!

Nokia’nın öncelikle Symbian’lı mobil cihazlara yönelik olarak geliştirdiği, sonrasındaysa bir de java sürümü yayınladığı, görsel yönü ağır basan resim görüntüleme uygulaması yeni sürüme kavuştu.

Daha stabil bir yapıya kavuşan Image Exchange’in ilk göze çarpan özelliği operatör desteğine kavuşmuş olması. Nasıl bir işleyişe sahip olacağına dair çok faza net bilgi verilmemiş olsa da ilerleyen günlerde somut örneklerinin görülebileceği belirtiliyor.

Bunun yanı sıra ısrarla vurgulanan bir eksikliği de Nokia dikkate almış görünüyor. Artık Image Exchange güncellemeleri doğrudan mobil internet ile gerçekleştirilebiliyor. Bu sayede yazılıma dair yayınlanmış yeni bir versiyon olduğu takdirde, eski sürümü kaldır yeniyi yükle gibi sıkıntıların da önüne geçilmiş oluyor. Arayüzde ciddi iyileştirmelere kavuşan Nokia patentli programımız, altı yeni dil desteğine de kavuşmuş.

Symbian 3 ile yaşanan çökme sorunu ile 3.2’deki ivmeölçerin devre dışı kalması da bu sürüm ile birlikte giderilen hatalardan. Buradan detaylı bilgi alabileceğiniz ve indirebileceğiniz uygulama ücretsiz olarak sunuluyor.

:: Image Exchange ile ilgili fikirlerinizi forumda paylaşın.

Normal
0
21

false
false
false

MicrosoftInternetExplorer4

Nokia’nın öncelikle Symbian’lı
mobil cihazlara yönelik olarak geliştirdiği, sonrasındaysa bir de java sürümü yayınladığı, görsel yönü
ağır basan resim görüntüleme uygulaması yeni sürüme kavuştu.
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nokia Image Exchange Yenilendi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nokia Image Exchange Yenilendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nokia Image Exchange Yenilendi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "