Okunma

Nokia Maps 2.0 Yayınlandı


22 Nisan 2008 Perşembe 21:00
Nokia Maps 2.0 Yayınlandı
Nokia, hem sürücülerin hem de yayaların işine yarayacak olan harita hizmeti Nokia Maps 2.0‘ı tamamlayarak son sürüme güncelledi. Sürüş, yürüyüş ve keşif modlarında geliştirmeler gözlenen serviste yaya olarak kullanılabilen yürüyüş ve keşif seçeneklerinde, multimedya şehir rehberleri, uydu görüntüleri ve tümleşik pusula bulunuyor.

İstediğiniz Haritayı İndirin

Sürüş modunun ücretli bir gerçek zamanlı trafik bilgi servisine sahip olduğu Nokia Maps 2.0‘ın arayüzü de yeniden tasarlanmış görünüyor. Trafik işaretlerini takip ederek güzergaha farklı duraklar eklemeyi mümkün kılan sürüş modunun yanı sıra, Nokia 6210 Navigator ve diğer desteklenen cihazlarla yaya kullanımda çevredeki yapılar, sokaklar ve parklar hakkında bilgi sağlanıyor. Harita yazılımının kendisinde 17 şehirdeki toplu taşıma araçlarının girişleri belirlenmiş durumda.

Nokia cihazlardan indirilebilen Nokia Maps 2.0, ayrıca ücretsiz Windows yazılımı olan Nokia Map Loader ile de bilgisayarlarda kullanılabiliyor.

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: Nokia Maps
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

1 yorum - “Nokia Maps 2.0 Yayınlandı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    yayınlansa ne olacak ki ücretli olduktan sonra……..

Geri bildirim