Okunma

Nokia Messaging’den Yeni Atılımlar


11 Eylül 2009 Cuma 08:08
Nokia Messaging’den Yeni Atılımlar

Finlandiyalı üreticinin, mobil cihazlardan eposta alıp göndermeyi oldukça kolaylaştıran uygulaması Nokia Messaging adına, Beta Labs üzerinden yeni bir güncelleme duyurusu yapıldı. Sadece Nokia’nın popüler E serisi cihazlarından, E75, E71 ve E63‘ü ilgilendiren güncelleme, özellikle yenilenen, güçlü anlık mesajlaşma desteğiyle dikkat çekiyor.

Daha önce sadece E75 sürümüne özel, beta olarak sunulan bu yenilik, ikinci beta ile birlikte daha fazla mobil cihaza hitap etmeye başlamış. Ayrıca önceki versiyonda de mevcut olan Yahoo!® Messenger ve Ovi Chat’in yanı sıra Google Talk da yepyeni bir çehreye bürünmüş.

Birçok başarılı aracı da beraberinde getiren yeni yazılım, çevrim dışı görünme, özel Yahoo ve Google ifadeleri, sesleri ve grafikleri, kişiye özel görünmezlik modları, konuşma geçmişi saklama, çoklu hesap açma gibi yeteneklere de sahip. Ayrıca program arka planda çalışma esnasında, kısa mesaj uyarılarında olduğu gibi, hem görsel hem de işitsel uyarılar verebiliyor.

Buradaki Nokia Beta Labs sayfasından uygulama hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir veya dilerseniz yazılımı telefonunuza indirebilirsiniz.

:: Nokia Messaging ilerleyen günlerde “Windows Live” desteğine kavuşur mu?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nokia Messaging’den Yeni Atılımlar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nokia Messaging’den Yeni Atılımlar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nokia Messaging’den Yeni Atılımlar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "