Nokia OLED’e mi Geçiyor?


28 Ekim 2008 Salı 15:00
Nokia OLED’e mi Geçiyor?

Nokia ile Eastman Kodak Group bir patent lisans anlaşması yaparak, her biri diğerinin teknoloji portföyüne erişim hakkı kazandı. Anlaşmanın bir tarafında OLED teknolojisinin lider geliştiricilerinden Eastman Kodak, diğer tarafında da mobil cihazlarında en yeni ekran teknolojilerini kullanmayı seven Nokia olunca, akıllara hemen OLED ekranlı yeni Nokia‘lar geliyor. Kodak‘tan doğrudan cihaz satın almak yerine, kendi telefonlarına uygun ekranları geliştirmenin yolunu Nokia‘ya açacak olan bu anlaşma, bakalım yakın gelecekte ne gibi duyurularla pekiştirilecek.

::
Kim tutar OLED ekranlı Nokia’yı?

Yazan : Erhan Kahraman
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nokia OLED’e mi Geçiyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nokia OLED’e mi Geçiyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nokia OLED’e mi Geçiyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "