Okunma

Nokia PC Suite Güncellendi


22 Nisan 2009 Çarşamba 08:53
Nokia PC Suite Güncellendi

Özellikle akıllı telefonların yeteneklerini daha çok kullanmasını sağlayan en önemli özelliklerden birisi de bilgisayar ile bağlantıdır. Nokia’nın Symbian tabanlı telefonlarını bilgisayar ile birleştiren kullanımı ve yönetimi son derece kolay olan Nokia PC Suite de bu bağı en iyi şekilde kuran uygulamalardan birisi. Finli dev, telefonlarını bilgisayara bağlayan bu güçlü yazılımda küçük değişiklikler yaparak yazılımı güncelledi. Kararlı değişikliklerin yer almadığı güncelleme genel bir performans artışı ve bilinen birkaç bug’ın giderilmesini içeiyor.


Nokia PC Suite ile telefonuzu bilgisayarınızla senkronize çalıştırabilirsiniz

Güncelleme Nokia Avrupa için şu sıralarda kullanılabilir durumda.  Diğer bölgeler içinse yazıyı hazırladığımızda bir hareketlilik görünmüyordu. Yazılım önceki sürüm olan 7.1.18’den de yükseltilebiliyor. Doğrudan yükseltme işlemi için Nokia PC Suite ana penceresinde yer alan “Web” menüsü altından “Check for updates and add-ons” tıklamasını kullanabilirsiniz. Nokia PC Suite’in yeni versiyonunu buradan bilgisayarınıza indirebilirsiniz. 

:: Nokia PC Suite hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

 

Ahmet Gözütok (Forum: alabula)

 
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nokia PC Suite Güncellendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nokia PC Suite Güncellendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nokia PC Suite Güncellendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "