Okunma

Notepad++ Güncellendi


08 Haziran 2009 Pazartesi 10:46
Notepad++ Güncellendi

Bilgisayarınızda varsayılan olarak bulunan Not Defteri‘nden daha fazlasını istiyorsanız, belirli kelimeleri renklendirebileceğiniz, kaynak kodunun renkli çıktısını alabileceğiniz, çoklu görüntüleme yapabileceğiniz bir alternatife yönelme vakti gelmiş demektir.

Ücretsiz bir alternatif olan Notepad++, sürükleyerek dosya açma gibi özelliklerine rağmen Notepad kadar hızlı açılmasıyla da göz dolduruyor. TextFX, Spell Checker, Doc Monitor gibi eklentiler de yükleyebileceğiniz Notepad++’ın 5.4.3 sürümünde bazı hata gidermeleri yer alıyor.

:: Notepad++ 5.4.3 sürümünü ücretsiz indirin.

::  Siz hangi alternatifi kullanıyorsunuz?

Bilgi İçin : Notepad++
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Notepad++ Güncellendi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    notepad kullanan kaldı mı yaw?

" Notepad++ Güncellendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Notepad++ Güncellendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Notepad++ Güncellendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "