Okunma

Nvidia, Ageia’yı Satın Alıyor


04 Şubat 2008 Pazartesi 22:00
Nvidia, Ageia’yı Satın Alıyor
Ageia ilk kurulduğunda kimine göre ticari bir intihar, kimine göreyse teknik bir başarı hikayesinin ilk cildiydi. Görünene göre artık batma riskleri kalmadığı gerçeğinin yanında, teknolojileri daha fazla insana daha hızlı şekilde ve daha ucuza ulaşabilecek. İlk aklınıza gelen soru eminiz ki nasıl daha ucuza ulaşacağı: Nvidia grafik kartlarının üzerinde bu yonganın bulunabileceğini düşünürsek, yatırım hayli mantıklı. Düşünün; Nvidia grafik kartı satın alan her oyuncunun bir de fizik hızlandırıcı karta sahip olabileceği fikri daha ilk anda ticari bir kazanç olarak görülebilir. Evet, zaten öyle.

SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nvidia, Ageia’yı Satın Alıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nvidia, Ageia’yı Satın Alıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nvidia, Ageia’yı Satın Alıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "