Okunma

Nvidia’dan Yeni Kartlara Yeni Sürücüler


08 Ocak 2009 Perşembe 23:07
Nvidia’dan Yeni Kartlara Yeni Sürücüler

Nvidia, bizim de GeForce GTX 295 ekran kartını test ederken kullandığımız Forceware 181.20 sürücülerini resmi olarak yayınladı. Bugün yayınlanan sürücüler, kullanıcıların GTX 285 ve GTX 295 ekran kartlarını çalıştırabilmelerini sağlarken, bazı uygulamalarda ciddi performans artışları da sağlıyor. Ayrıca SLI konusunda, X58 platformunda da düzgün bir çalışma ortamı sağlanıyor. Bunların yanında, SLI modunda çalışırken iki monitör kullanabiliyorsunuz. Diğer tüm değişimleri öğrenmek isterseniz Nvidia tarafından yayınlanan ayrıntılı belgeye bakabilirsiniz.

İndirin

:: Sürücüleri indirmek için tıklayın.

:: Yeni sürücüleri yeni kartlarla kullanma şansınız oldu mu?

Bilgi için: Nvidia
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nvidia’dan Yeni Kartlara Yeni Sürücüler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nvidia’dan Yeni Kartlara Yeni Sürücüler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nvidia’dan Yeni Kartlara Yeni Sürücüler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "