Okunma

Yeni GTX 260 Haftaya


21 Aralık 2008 Pazar 17:33
Yeni GTX 260 Haftaya

Nvidia, dev işlemci yongaları ve sıcak bir ortam yaratma çabasındaki GTX 200 serisini yeniliyor. Uzunca bir süredir gündemde olan 55 nanometrelik ürünlerin ilk örneklerini GTX 260 Core 216 ürünüyle göreceğiz. 55 nanometreye geçişle birlikte, bu kartlar daha az enerji tüketecek, daha az ıusı üretecek ve aynı soğutucularla daha fazla hız aşırtmaya tabi tutulabilecekler. İlk örneklerden birini sunacak olan EVGA, 626 MHz çekirdek, 2106 MHz bellek ve 1350 MHz gölgelendirici hızlarıyla çalışacak. Bu kartın liste fiyatı şu an için 300 Euro.

:: Yenilenmiş kartlarla deli gibi overclock yapılabilecek mi?

Bilgi için: EVGA
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeni GTX 260 Haftaya konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni GTX 260 Haftaya ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni GTX 260 Haftaya ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "