Okunma

Nvidia Hatayı Kabullendi


17 Nisan 2008 Perşembe 21:00
Nvidia Hatayı Kabullendi
Nvidia resmi sitesinde, ürünler ile ilgili soruların yanıtlandığı bölümde nForce 790i yongasının yüksek FSB değerlerinde veri bozunmasına neden olması sorusuna yanıt geldi. Yüksek hızlı bellek kullanımı ve FSB overclock’u sonucu bazı veri hatalarının oluştuğu ile ilgili şikayetler aldığını söyleyen Nvidia, mühendislerinin henüz sorunu araştırma aşamasında olduğunu ve somut bilgilere ulaştıklarında kullanıcılarla paylaşacaklarını açıkladı. Bahsi geçen hatanın sebebi ve dolayısıyla olası çözümleri ise şimdilik bilinmiyor.

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: Nvidia
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nvidia Hatayı Kabullendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nvidia Hatayı Kabullendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nvidia Hatayı Kabullendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "