Okunma

Obama Twitter İçin Eleman Arıyor


13 Şubat 2010 Cumartesi 10:32
Obama Twitter İçin Eleman Arıyor

Barack Obama, oldukça yoğun tempo içerisinde geçen günlerinde de internet ve teknolojiden uzak durmuyor. Adaylık sürecinde de oldukça başarılı bir şekilde internet üzerinden faaliyetlerinde aktif olan Obama, başkan olduktan sonra da hız kesmiyor. Şu anda Twitter‘da 3 milyondan fazla takipçisi ve Facebook‘ta 7.5 milyon hayranı bulunan Obama, sadece bu tarz işlerle ilgilenmesi için profesyonel bir ekip kuracak. Bu ekip başkanlığın medya departmanı ile yakından ilişki içerisinde olacak. Yapılan açıklamada oldukça zor bir iş olacağı yönünde uyaran yetkililer bu işin standart 9 ile 17 saatleri arasındaki bir işten çok farklı olduğunu söylüyor.


Obama teknoloji ile oldukça içli dışlı.

:: Böyle bir ekipte yer almak ister miydiniz?
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Obama Twitter İçin Eleman Arıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Obama Twitter İçin Eleman Arıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Obama Twitter İçin Eleman Arıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "