Okunma

Obi-Wan Kenobi Zor Durumda!


28 Ağustos 2009 Cuma 08:53
Obi-Wan Kenobi Zor Durumda!

Geçtiğimiz yıl raflarda yer bulan Star Wars: The Force Unleashed için yeni bir paket yolda. Ultimate Sith Edition adı verilen yapım, sadece indirilebilir olacak ve ekstra görevler içerecek. PlayStation 3 ve Xbox360 kullanıcılarına yönelik olan oyunda, Tatooine gezegenine gideceğiz. Dart Vader’ın şeytani çırağını kontrol ettiğimiz yapımda, Vader’ı öldürdükten sonra yeni hedefimize doğru yola çıkıyoruz.

Star Wars’a alternatif bir hikaye kurgulayan yapımcılar, şeytani çırağı, Darth Vader’ın yani Anakin’in hocası olan Obi-Wan Kenobi’nin karşısına çıkaracak. Kumlarla dolu Tatooine gezegeninde Obi-Wan’ı ararken, kelle avcıları ve daha birçok Star Wars karakteriyle de karşılaşacağız.

3 Kasım’da satışa sunulacak olan Star Wars: The Force Unleashed – Ultimate Sith Edition için yapımcıların bir de sürprizi var. Bilindiği üzere orijinal oyun PC platformunda boy göstermemişti. Lucas Arts, PC kullanıcılarının yakarışlarını duymuş olmalı ki, Ultimate Sith Edition’ı PC’ye de çıkarmaya karar verdi. Fakat maalesef bu paketin çıkış tarihi net değil. Şimdilik yılın dördüncü çeyreği olarak belirtiliyor.

:: Star Wars’un orijinal hikayesinin değiştirilmesinden (Vader’ın çırak tarafından öldürülmesi ve çırağın Obi-Wan’ın karşısına çıkacak olması gibi…) memnun musunuz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Obi-Wan Kenobi Zor Durumda! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Obi-Wan Kenobi Zor Durumda! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Obi-Wan Kenobi Zor Durumda! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "