Okunma

SSD İle Hızlanın!


22 Aralık 2008 Pazartesi 10:02
SSD İle Hızlanın!

OCZ, bellek ürünlerinden sonra katı depolamada da hızını konuşturuyor. Core Series v2 ürün ailesinde bulunan 60 GB‘lık model de test merkezimize uğradı. Bu depolama birimi, 2,5 inçlik dizüstü bilgisayar diski boyutlarında ama içinde hiçbir mekanik bileşen yok. Üzerindeki bağlantılar ise klasik SATA veri ve güç bağlantılarından farksız. Ayrıca bu üründe bir de USB yuvası var. Bu şekilde bilgisayar dışındayken bile bu sürücüye veri yazabiliyorsunuz, hem de ek güç bağlantısı gerekmeden! Ürünle ilgili performans bilgilerini de teknik özelliklerle birlikte videomuzda bulabilirsiniz.

İzleyin

OCZ Core Series v2 60 GB
Katı depolama birimi

Boyut: 2,5 inç HDD
Arabirim: SATA 2.0
Ortalama okuma hızı: 130 MB/s
Ortalama yazma hızı: 58 MB/s
Ek özellikler: USB 2.0 bağlantısı

Ürünün en güncel fiyatını öğrenmek ve satın almak için tıklayın!

Üretici: OCZ / ABD
Ülkemize getiren: Akortek
Telefon: (212) 210 97 99

:: SSD yatırımı yapmak için doğru zamanı mı kolluyorsunuz?
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" SSD İle Hızlanın! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SSD İle Hızlanın! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SSD İle Hızlanın! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "