Okunma

OCZ ‘den Vertex SSD Modelleri


12 Aralık 2008 Cuma 09:11
OCZ ‘den Vertex SSD Modelleri

OCZ bellekte olduğu kadar katı depolamada da iddiasını koruyor ve sürekli daha iyi performans sağlayacak ürünlerle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Vertex serisi, SATA 2.0 arabirimini kullanıyor ve 200 MB/s okuma, 120 MB/s yazma hızları sunuyor. Ayrca OCZ ilginç bir adım atarak SSD ürünlerine normal sabit disklerdeki gibi bir de önbellek ekliyor. Seride bulunan 30 ve 60 GB‘lık ürünlerde 32 MB, 120 ve 250 GB‘lık modellerde ise 64 MB önbellek olacak. Ayrıca daha yeni modellerde SATA 3.0 arabirimine de geçiş yapılacak.

Fiyatlar

OCZ’nin Vertex serisi aynı zamanda fiyatları da aşağı çekiyor. 30 GB’lık model 129 dolar, 60 GB’lık model 249 dolar, 120 GB’lık model 469 dolar ve 250 GB’lık model ise 869 dolar seviyesinde önerilen satış fiyatlarına sahip.

:: OCZ’nin yeni disklerinin fiyatları yeterince uygun mu?

Bilgi için: OCZ
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" OCZ ‘den Vertex SSD Modelleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere OCZ ‘den Vertex SSD Modelleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda OCZ ‘den Vertex SSD Modelleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "