Okunma

OCZ’den Düşük Voltajlı Bellekler


17 Mayıs 2009 Pazar 10:44
OCZ’den Düşük Voltajlı Bellekler

OCZ tarafından üretilen yeni nesil DDR2 bellekler, DDR3’e geçmeden hemen önce kullanıcılara eski sistemlerinde istedikleri performansı vermek için üretilmiş durumda. Yeni DDR2 bellekler, sadece 1.8 Volt gerilimle 1066, 1150 ve 1200 MHz hızlarda çalışabiliyor. İşin güzel yanı, bu belleklerin gecikme süreleri de oldukça iyi. Her üç modelde de belirlenen gecikme süreleri 5-5-5-18. Yani overclock meraklıları için önemli bir avantaj söz konusu. Blade ve Platinum serilerinde bulunan bu bellekler bazı yerlerde satışa çıkmış durumda ama henüz ülkemizde bulunmuyor.

:: DDR3 geçmek yerine yüksek performanslı DDR2’yi tercih eder misiniz?

Bilgi için: OCZ
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" OCZ’den Düşük Voltajlı Bellekler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere OCZ’den Düşük Voltajlı Bellekler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda OCZ’den Düşük Voltajlı Bellekler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "