Okunma

Ödünç Trafiğini Bu Siteden Yönetin


02 Ekim 2009 Cuma 18:15
Ödünç Trafiğini Bu Siteden Yönetin

Öğrenci evleri, ofisler ve benzeri ortak yaşam alanları, sürekli olarak bir ödünç alma ve verme döngüsüne sahiptir. Kimi zaman kitap, kimi zaman kıyafet, kimi zaman da nakit olarak işleyen bu “borçlanma ağı”, yoğun dönemlerde takibi iyice zor bir hal alabilir.

Neyse ki ReturnMyPants gibi eğlenceli online servisler mevcut. Türkçe desteği olmasa da, basit bir İngilizce arayüze sahip olan bu site, ödünç verme(lending) ya da ödünç alma(borrowing) işlemlerinden birine tıklayarak, ödün verdiğiniz şeyleri, kişi bilgilerini ve kendi bilgilerinizi girmenizi istiyor.

Ödünç verdiğiniz müddeti de belirledikten sonra, eşyanızın takibine başlayabiliyorsunuz. Eğer ödünç alan tarafsanız, belirlenen süre bitiminde bir uyarı e-postası alıyorsunuz. Aynı e-posta, süre bitiminde ödünç verdiğiniz eşyalarla ilgili belirttiğiniz kişilere de gönderiliyor. Böylece Suç ve Ceza‘yı kime vermiştim ben?” şeklinde sorular kafanızın içinde yer etmiyor.

:: Sık sık ödünç alıp verir misiniz?

Bilgi İçin : ReturnMyPants
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ödünç Trafiğini Bu Siteden Yönetin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ödünç Trafiğini Bu Siteden Yönetin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ödünç Trafiğini Bu Siteden Yönetin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "