Okunma

OfficeSuite S60 V5 İçin Yenilendi!


27 Nisan 2009 Pazartesi 11:55
OfficeSuite S60 V5 İçin Yenilendi!

Ofis yazılımları bilgisayarların olduğu kadar mobil cihazların da çok kullanılan programları arasında yer alıyor. Üçüncü şahıs yazılımlar konusunda çok çeşitli alternatifleri olan Symbian kullanıcıları için ofis yazılımları da oldukça çeşitli.


Uygulama oldukça hızlı bir arayüze sahip.

Mobisystems firmasının da Symbian için geliştirdiği bir yazılım mevcut. Word, Excel ve Powerpoint desteği bulunan yazılım Symbian kullanıcıları tarafından çok seviliyor. Firma biraz gecikmeli de olsa yeni Symbian’ın dokunmatik ekran destekli S60 5. sürümü için de bir ofis paketi hazırladı.

MobiSystems OfficeSuite 5 dokunmatik ekran desteğinin yanında yeni yeteneklerle beraber geliyor. Öncelikle Microsoft Office 2007 desteğine kavuşan yazılım .docx ve .xlsx uzantılarını destekliyor.


Uygulamanın Office 2007 desteği doğal olarak mevcut

Mobil ofis programları içersinde pek görülmeyen özellikleri içinde barındıran ofis paketi; dahili dosya yöneticisi ve kullanıcı dostu arayüzü ile belgelerinizi bulmanızı kolaylaştırıyor. Ücretsiz deneme sürümü için burayı; satın almak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

:: Uygulama hakkındaki düşüncelerinizi burada paylaşabilirsiniz.

 

Ahmet Gözütok (Forum: alabula)
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" OfficeSuite S60 V5 İçin Yenilendi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere OfficeSuite S60 V5 İçin Yenilendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda OfficeSuite S60 V5 İçin Yenilendi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "