Okunma

Oggl Instagram’a Dert Oldu


16 Mayıs 2013 Perşembe 05:00
Oggl Instagram’a Dert Oldu

Hipstamatic Oggl uygulamasıyla ilgili sorunlar bitmek bilmiyor. Kullanıcılarından gelen şikâyetlere göre, uygulamanın fotoğraf paylaşma ile ilgili ciddi bir sorunu var. Bu sorun Instagram’da fotoğraf paylaşmayla ilgili bir sorun.

Şu an sadece davetiye sistemi ile kullanılabilen Oggl uygulaması, Instagram’ın bu pazardaki liderliğini elinden alacağını düşünülüyor. Oggl, kullanıcılarına fotoğraflarını diğer servislerde de paylaşmalarına olanak sunuyor. Instagram ise bu uygulamalardan sadece bir tanesi.

Hipstamatic Oggl kullanıcıları uygulamayı kullanarak Instagram’da bir fotoğraf paylaşmak istediklerinde bir sorunla karşılaşıyorlar. Bu fotoğraf yükleme sürecinde, kullanıcı Instagram’da herhangi bir kişiyi takip edemiyor. Yani, kullanıcı ismi yanında bulunan ‘takip et’ butonuna tıklamak hiçbir işe yaramıyor. Aynı sorun, herhangi takip ettiğiniz birini yanlışlıkla takibi bıraktığınızda ve tekrar takibe başlamak istediğinizde de karşınıza çıkıyor.

Edindiğimiz diğer bir bilgiye göre ise Hipstamatic Oggl, Instagram etiketlerini kullanma sırasında da sorun çıkarıyor. Ancak bu sorunu şu an tam olarak onaylayamıyoruz. Son olarak, ‘takip et’ sorununu çözmek için her iki programı da iPhone’umuzdan sildik ve tekrar yükledik. Ancak bu sorunu çözmeye yardımcı olmadı.

Yayınlandığı günden beri Hipstamatic’in bu sorunu göz ardı ettiğini biliyoruz. Bunun bir bug olduğunu ve Instagram ile görüşme halinde olduklarını söylediler. Bu sorunu mümkün olduğunca kısa bir süre içinde çözmeyi umuyorlar. Bu arada, Hipstamatic Oggl kullanıcılarının bu uygulamayı kullanarak Instagram’da fotoğraf paylaşmamaları gerektiğini belirtmekte fayda var.

Hipstamatic Oggl uygulaması hakkında daha fazla bilgiyi buradan öğrenebilirsiniz.

:: Hipstamatic Oggl uygulamasını denediniz mi?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Oggl Instagram’a Dert Oldu”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    takip butonuna basıyorum fakat 2 saniye sonra takip et yazıyor yani takip edemiyorum ve takipçi sayım giderek düşüyor

  2. SDN Okuru dedi ki:

    j5eDpB phkhwjyapfpx, [url=*****, [link=*****, *****

" Oggl Instagram’a Dert Oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Oggl Instagram’a Dert Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Oggl Instagram’a Dert Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "