Okunma

Öğrenciden Al Haberi


22 Temmuz 2009 Çarşamba 06:00
Öğrenciden Al Haberi

ÖSS sonuçlarının açıklandığı şu günlerde, hayatlarının belki de en önemli kararını verecek olan gençler doğru tercih yapma telaşı yaşıyorlar. Bu kararı vermeden önce başvuracakları kaynaklar ve danışacakları kişiler büyük önem taşıyor.

Yıllardır bu kritik nokta üzerinde duran, tüm üniversitelilerin buluşma noktası olma iddiasıyla yola çıkan ve bugün 600.000 genci bir araya getiren Akampus.com‘un üniversiteli üyeleri, çiçeği burnunda üniversiteli arkadaşlarına yol göstermek için hazırlar.


Akampus.com, üyelerinin bilgi, görüş ve önerilerini paylaşıma açıyor. Öğrencilerin, tercih aşamasında merak ettikleri noktaları deneyimli arkadaşlarına sorarak öğrenmelerine imkan tanıyor.


Üniversitelerini değerlendiren, kampus hayatlarını fotoğraflarıyla yansıtan, forumlarda özgürce tartışan, mesajlarla tanışma ve direkt bilgiye erişmede büyük destek veren Akampüslüler, genç arkadaşları için en gerçek yorum ve deneyimleri sunuyor. Akampus.com, bu özellikleriyle, bir üniversitelinin atacağı bu ilk adımda danışabileceği en güncel ve hareketli kaynak olarak tercih ediliyor. Üniversitelilerin ailelerinden, okullarından, medyadan ve çevrelerinden edindikleri bilgilerin yanında tarafsız bilgiye erişmenin en doğru yolu Akampus.com‘dan geçiyor.

:: Bu site sizce faydalı mı?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Öğrenciden Al Haberi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Öğrenciden Al Haberi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Öğrenciden Al Haberi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "