Okunma

Geleceğin Mühendislerine Yatırım


08 Aralık 2010 Çarşamba 14:10
Geleceğin Mühendislerine Yatırım

Bilişim çözümleri firması İnnova, 2010 yılı içinde başlattığı Genç Yetenekler Programı sayesinde, üniversiteden yeni mezun olmuş, iş deneyimi olmayan gençlere eğitim, sertifika ve iş imkanı sudu. 

İlki bu sene yapılan ve önümüzdeki dönemde de devam edecek olan programa, üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği ve Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun olan gençler başvurdu.

 

 

Öğrencilere İş İmkanı

Program kapsamında işe alınan kişiler, 15 iç eğitimin yanı sıra, çeşitli program ve yazılımlarla ilgili 15 adet sertifikayla ödüllendirildi.

Servis Yönetimi, Bilgi Güvenliği, İş Sürekliliği ve BT Yönetişimi Süreçleri ile ilgili çerçeve, standart ve yönetim sistemlerine ek olarak, Proje Portföy Yönetimi, BT Hizmetleri Yönetimi, Ağ Yönetimi, Konfigürasyon Yönetimi, Yazılım Güvenliği ve Testlerine yönelik teknolojik ürünler hakkında iç eğitimlerin verildiği programlardan, çoğunluğu ODTÜ, Bilkent ve Hacettepe Üniversitesi’nden olmak üzere 21 genç işe şirket tarafından işe alındı. 

:: Firmanın gençlere yaptığı yatırım takdirinizi kazandı mı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Geleceğin Mühendislerine Yatırım konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Geleceğin Mühendislerine Yatırım ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Geleceğin Mühendislerine Yatırım ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "