Okunma

Öğrencilere Özel Tarayıcı


16 Nisan 2009 Perşembe 14:53
Öğrencilere Özel Tarayıcı

Web siteleri için ayrı, Word belgesi için ayrı tarayıcı açmak zor geliyorsa, öğrenciler için geliştirilen Student Pad adlı web tarayıcısı ile her ikisini tek uygulamada toplayabilirsiniz.

Alt kısımda web sitelerini açarken, üstte de bir zengin metin biçimlendirici barındıran Student Pad, ayrıca karekök hesabı yapan bir hesap makinesine ve Gmail ya da Hotmail hesaplarından kolayca e-posta göndermenizi sağlayan bir e-posta istemcisine sahip.

Üstelik tek bir işlem dosyasından ibaret olan 714 KB‘lık uygulama dosyasını USB belleğinize atıp her yere yanınızda götürmeniz de mümkün.

:: Student Pad yazılımını ücretsiz indirin.

:: Yazılımla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi için : Student Pad
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Öğrencilere Özel Tarayıcı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Öğrencilere Özel Tarayıcı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Öğrencilere Özel Tarayıcı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "