Okunma

Öğrencilerin Internetteki Sınıfı


16 Haziran 2009 Salı 10:39
Öğrencilerin Internetteki Sınıfı

İlköğretim 1. sınıftan 8. sınıfa kadar olan öğrencilerin eğitim hayatını kolaylaştırmak için hazırlanan Süper Sınıf konsepti, çocukların evden eğlenerek, sıkılmadan, okuldaki derslerini tıpkı öğretmenleri anlatıyormuşçasına, sesli ve görsel animasyonlarla bilgisayar başında tekrar edebilecekler.  Derslerine “Süper Sınıf”la hazırlanan çocuklar bu sayede, hem aileleriyle daha fazla zaman geçirme imkânına kavuşacaklar, hem de ertesi günün derslerine de hazır hale gelebilecekler.

Süper Sınıf’a Superonline üyeleri aylık 5 TL veya yıllık 36 TL’lik avantajlı fiyatlarla sahip olabilecekler.

Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler, derslerini kapsayan “Süper Sınıf”;  öğrenci ve velilere sesli, görsel ve etkileşimli bir içerik sağlıyor.   

Süper Sınıf’a üye öğrenciler; sesli ve görsel konu anlatımları, yardımcı elektronik ders kitapları, eğitsel bilgisayar oyun ve etkinlikler, yeni öğretim programlarına uyumlu binlerce çözümlü soru ve yılda sekiz defa on-line değerlendirme sınavı uygulamalarından yararlanabiliyor.

:: Tatil yapmak varken, öğrenciler bu servisi beğenecek mi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Öğrencilerin Internetteki Sınıfı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    benim öğrencim işini bilir yan gelir yatar bütün tatil ders falan çalışmaz 🙂

" Öğrencilerin Internetteki Sınıfı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Öğrencilerin Internetteki Sınıfı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Öğrencilerin Internetteki Sınıfı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "