Okunma

Ogün Samast Twitter’da Gündem Oldu


25 Temmuz 2011 Pazartesi 12:30
Ogün Samast Twitter’da Gündem Oldu

Türkiye’nin gündemini etkileyen olaylar internette de yangı bulmaya devam ediyor. Son günlerde yaşanan şike skandalı gibi olaylardan sonra Hrant Dink suikastinin katili olan Ogün Samast da Twitter‘da en çok konuşulan konulardan biri oldu.

Twitter’da Samast Gerginliği

Samast’ın aldığı hapis cezası bir anda Twitter‘ı karıştırdı. Bazı kullanıcılar tweet’lerinde bu cezanın az geldiğini iddia ederken. Bazıları da cezanın haksız olduğunu savunuyor.

Samast’ı eleştirien tweetlerin sayısı ise saniyede 17 ile 45 arasında değişiyor. Farklı görüşteki kullanıcılar arasında ise tweet’lerle süren bir tartışma başladı.

:: Siz de dünya gündemini Twitter’dan mı takip ediyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Ogün Samast Twitter’da Gündem Oldu”

  1. 1907 dedi ki:

    forumda 3 tane konu var

" Ogün Samast Twitter’da Gündem Oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ogün Samast Twitter’da Gündem Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ogün Samast Twitter’da Gündem Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "