Okunma

Okurlarımız Neler Yazdı?


11 Aralık 2010 Cumartesi 04:30
Okurlarımız Neler Yazdı?

ShiftDelete.Net okurları bilgi ve tecrübelerini paylaşmaya devam ediyor. ShiftDelete.Net’i takip ederek en taze haberleri sıcağı sıcağına öğrenebilen SDN üyeleri, ilgi çekici yazılarıyla Junior Editörler bölümünde ışık saçmaya devam ediyor. İşte Junior Editörler’in yazdığı ve sizler için özel olarak seçtiğimiz o yazılar:

 

Kinect Robotu İnanılmaz!

Kinect’in açık kaynaklı sürücüleri ortaya çıktığından beri birçok ilginç proje ortaya çıktı. Son olarak ortaya çıkan ise Kinect’le kontrol edilen bir robot. Willow Garage adlı bir robotik uzmanı, Microsoft’un hareket algılayıcısını kullanarak ürettikleri robotu kontrol etmeyi başardı. CODON‘un yazısının devamı için tıklayın.

 

Facebook Yeni Profil Sayfası

Bildiğiniz gibi Facebook kitlesi gün geçtikçe artıyor. Ve kendimize ait olan profil sayfamızı da gün geçtikçe benimsiyoruz. Sayfamızda çeşitli düzenler yapıyoruz, bilgiler girip kendimizi daha iyi ya da daha düzenli şekilde takipçilerimize aktarabiliyoruz. Profil sayfası Facebook tarafından bir kaç gündür yeni stiliyle karşımıza çıkmış bulunmakta. Türkiye’de şuanda uyarı ya da bildiri olarak farkındalık kazanmış değil. Ama yinede kullanabiliyorsunuz. CAMBAZ‘ın yazısının devamı için tıklayın.

 

RapidShare’ın En Büyük Rakibi Hotfile Şaşırtıyor

Hotfile’dan indirme yaparken büyük şaşkınlığa uğradım ve çok sevindim. Rapidshare’ın yeni yazılım ve görünüm sistemine geçmesinden sonra oluşan eksiklik ve kullanıcıların memnuniyetsizliğini “sinsice” kullanan Hotfile birçok yeniliğe imza attı. Rambo_FT‘in yazısına gitmek için tıklayın.

 

Wikileaks Hakkında Tüm Bildiklerinizi Unutun

Şu sıralar dünya gündeminde adını sıkça duyduğumuz bir web sitesi var wikileaks.Adı neredeyse dilimize plesenk oldu.Gözümüzü nereye çevirsek hangi habere baksak wikileaks hakkında antin kuntin haberler görüyoruz. sarp159‘un yazısına gitmek için tıklayın.

 

Firefox 4 İle Bing Geliyor!

Bugün Bing ve Firefox, hem Mac hem de PC üzerinde Firefox içersinde Bing’in arama motoru seçeneklerinden biri olarak dahil edileceğini açıkladı. evowinds‘in yazısına gitmek için tıklayın.

 

Eğer siz de yazınızın ShiftDelete.Net’te yayınlanmasını istiyorsanız, SDN Forumlarına üye olup, Junior Editörler bölümüne kendi ürettiğiniz haber ve makaleleri girebilirsiniz. Bu şekilde bilişim alanında sıkı bir adım da atmış olursunuz. Kim bilir, belki de her gün ShiftDelete.Net’i ziyaret eden on binler, bir gün sizin yazılarınızı okuyor olur.

 
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Okurlarımız Neler Yazdı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Okurlarımız Neler Yazdı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Okurlarımız Neler Yazdı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "