Okunma

Old Republic’in Beta Kayıtları Başladı


30 Eylül 2009 Çarşamba 07:08
Old Republic’in Beta Kayıtları Başladı

Lucas Arts ve BioWare yeni oyunları Old Republic için Beta kayıtlarına başladı. MMPORG (Devasa Online Oyun) mantığıyla yapılacak olan oyunda, kullanıcılar Star Wars filmlerinden binlerce yıl önce geçen bir zaman diliminde macera yaşayacaklar. Üstelik bu sefer Star Wars Galaxies‘den farklı olarak, Jedi ve Sith sınıfını seçmekte mümkün.

Knights of the Old Republic oyunlarıyla aynı tarihte geçecek olan yapımda Eski Cumhuriyet’in en zayıf dönemlerini göreceğiz. Eşit güçte olan Jedi ve Sith‘ler evrenin kaderini belirleyecek bir savaşın içine girecekler. Oyuncular her yaptığı haraketle Old Republic‘in senaryosunu değiştirecek yenilikler yapabilecek. Yapımcılar eserleri konusunda çok iddialı. Eğer bunu kendiniz deneyip karar vermek istiyorsanız beta testine katılın.

Not: Yoğunluk nedeniyle site bazen açılmayabilir.

:: Star Wars Old Republic World of Warcraft’ı tahtından edebilecek mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Old Republic’in Beta Kayıtları Başladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Old Republic’in Beta Kayıtları Başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Old Republic’in Beta Kayıtları Başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "