Okunma

OLED Ekranlı Oyuncu Fare


04 Haziran 2009 Perşembe 05:52
OLED Ekranlı Oyuncu Fare

CM Storm Sentinel Advance Gaming Mouse adını taşıyan bu ilginç fare, üzerinde bulunan OLED ekranı sayesinde kullanılan tarama çözünürlük değerlerini veriyor. Bu esasında çok da yeni bir şey değil. Tarama çözünürlükleri tek bir tuş ile değiştirilmesi, farklı ürünlerde de görmüştük. Buradaki fark ise, X ve Y yönlerine farklı tarama çözünürlükleri atanabilmesi. Buna ek olarak OLED ekranına üye olduğunuz Klan logolarını da görmeniz mümkün.

 

Cooler Master’in bu ürünü yaklaşık 55 Euro’dan satışa sunulacak.

 

Diğer oyuncu fareleri gibi, Cooler Master’in bu ürünü de programlanabilir tuşlara sahip. Sekiz adet tuş için Profiller oluşturulabiliyor. Bu Profillere farklı renkler verilebiliyor. Bu da CM Storm Sentinel Advance Gaming Mouse’un içinde bulunan LED takımını değiştirebiliyor. Kullanıcı, hangi profili kullandığını farenin verdiği ışıktan görebiliyor.

 

Beraberinde verilen ağırlıklar sayesinde toplam ağırlığını ayarlamak mümkün.

:: Oyun sevenler ne tür bir fare kullanmalı ?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" OLED Ekranlı Oyuncu Fare konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere OLED Ekranlı Oyuncu Fare ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda OLED Ekranlı Oyuncu Fare ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "