Okunma

OLED İçin Yeni Marka


10 Aralık 2008 Çarşamba 08:00
OLED İçin Yeni Marka

Samsung Electronics ve Samsung SDI işbirliği ile Ocak 2009 tarihinden itibaren kurulacak olan Mobile Displays markası, mobil telefon ekranları ve PMP’ler için küçük ve orta boyutlu paneller geliştirecek. Buna rağmen Samsung SDI işi gücü bırakıp kendini panellere vermeyecek. Güç cihazlarının üretimine de devam edecek olan SDI bölümü, elektrikli araçlardan mobil telefonlara kadar her nevi cihazın performansını artırmaya yönelik çalışmalarını sürdürecek. Bu amaçla Bosch ile birlikte çalışmayı planlayan şirket, yeni bir ittifak oluşturmanın da eşiğinde. Bakalım bu yatırımlar Samsung’a ne kadar sürede geri dönecek.

:: Samsung bu hamlelerle krizi atlatır mı?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" OLED İçin Yeni Marka konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere OLED İçin Yeni Marka ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda OLED İçin Yeni Marka ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "