Okunma

Olimpiyatlar 3D’ye Geçiyor


19 Aralık 2008 Cuma 15:54
Olimpiyatlar 3D’ye Geçiyor

Ülkemiz de dahil olmak üzere tüm Avrupa’nın HD yayınlarla ilgili henüz kat etmesi gereken uzun bir yol olsa da, 2012 yılındaki Londra Yaz Olimpiyatları 3 boyutlu yayınlanabilir. Sky Ürün Tasarımı Başkanı Brian Lenz, “Londra Olimpiyatlarını büyük ihtimalle 3 boyutlu olarak izleyebileceksiniz” açıklaması ile, yayın kanalının etkinlikleri üç boyutlu olarak kaydedeceğinin sinyallerini verdi. Lenz ayrıca asıl istediğinin, yayınları ekran camı kullanılmayan bir teknoloji ile kullanıcılara ulaştırmak olduğunu belirtti. Biz de CES 2009‘da bununla ilgili en azından bir tanıtım yapılmasını umuyoruz.

:: 3 boyutlu yayın 2012’ye yetişir mi?

Bilgi İçin : Sky
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Olimpiyatlar 3D’ye Geçiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Olimpiyatlar 3D’ye Geçiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Olimpiyatlar 3D’ye Geçiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "