Okunma

Ömür Boyu Bedava WoW!


31 Aralık 2008 Çarşamba 09:00
Ömür Boyu Bedava WoW!

Blizzard yetkilisi Katherine Allen, Lösemi ve Kan Kanseri Topluluğu adına önemli bir çalışmaya imza attı. World of Warcraft oyuncularını, kendi bağış sitesi üzerinden LLS(Lukemia & Lymphoma Society) için en az 25 dolarlık bağış yapıp, yorum kısmına “For the Alliance” veya “For the Horde” yazanlardan üç şanslı kişiye bir yıllık WoW oyun kartı hediye etmeyi planlayan Allen, toplam bağışların 5.500 doları geçmesi durumunda(ki bu yazıyı yazdığımız sırada 24.000 dolara ulaşmıştı) bir şanslı oyuncunun World of Warcraft abonelik ücretini ömür boyu kendi cebinden ödeyeceğini açıkladı.

Grtz Blizzard!

Lösemi ve kan kanserine karşı dünya çapında verilen mücadelede en önemli kurumlardan biri olan LLS‘ye yapılan bu dev yardım, tamamen sanal ortamda gerçekleştiği için yaşanan duygulu anlar karelere yansımazken, Blizzard’ın hitap ettiği dev kitleyi bu kadar hassas ve önemli noktalara yönlendirmesi gerçekten alkışı hak ediyor. Siz de hem hayırlı bir iş yapmak, hem de WoW’u ömür boyu bedava oynama şansı yakalamak için Katherine Allen‘ın bağış toplama sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Katherine Allen LLS Sayfası
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Ömür Boyu Bedava WoW!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bence karlarının olmadıgı hiçbir işi yapmazlar..

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Bu duyarlılıklarından dolayı adamları tebrik etmek lazım

" Ömür Boyu Bedava WoW! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ömür Boyu Bedava WoW! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ömür Boyu Bedava WoW! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "