Okunma

Öncelikli Maç Bileti Alma Fırsatı!


11 Ekim 2010 Pazartesi 10:04
Öncelikli Maç Bileti Alma Fırsatı!

Avea’nın hayata geçirdiği GSMobile ve Fenercell, taraftarlara özel hizmetler sunmaya devam ediyor. Biletix ile ortaklaşa düzenlenen yeni uygulama ile GSMobile’lılar ve Fenercell’liler takımlarının maç biletlerini genel satıştan önce alma fırsatı yakalıyor.

Uygulama kapsamında; GSMobile faturalı tarifelerinden birine ve GSBonus kredi kartına sahip olan Galatasaraylılar, maç biletlerini Biletix üzerinden biletler öncelikli satışa çıktığı ilk gün alabiliyorlar (Avea’dan Facebook’lu Reklam Kampanyası).

 

Bu ayrıcalıktan yararlanmak isteyen GSMobile’lıların GSMobile yazıp 5060’a göndermeleri ve şifrelerini almaları gerekiyor.

 

Aynı şekilde, faturalı Fenercell’liler de 5060’a Fenercell yazıp gönderdiklerinde, şifrelerini alıp Biletix üzerinden biletlerini öncelikli alma fırsatını yakalıyorlar. Faturalı Fenercell’liler, Fenerbahçe – Galatasaray derbisi  biletlerini, 11 Ekim Pazartesi günü saat 10.00’dan 12 Ekim Salı saat 10.00’a kadar genel satıştan önce alarak ilk ayrıcalıklarını yaşayacaklar.

:: Bu uygulamayı avantajlı buluyor musunuz?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Öncelikli Maç Bileti Alma Fırsatı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Öncelikli Maç Bileti Alma Fırsatı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Öncelikli Maç Bileti Alma Fırsatı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "