OnePlus 5’in yeni renk seçeneği göründü!


09 Ağustos 2017 Çarşamba 04:00
OnePlus 5’in yeni renk seçeneği göründü!

OnePlus firması tarafından daha önce OnePlus 3‘te de gördüğümüz Soft Gold rengi OnePlus 5 tanıtıldı. Yayımlanan video ile birlikte sınırlı sayıda üretileceği belirtilen cihaz, tüketiciyle tanıştı.

İşte altın rengi OnePlus 5!

Soft Gold adı verilen bu renk seçeneği, bundan birkaç yıl önce OnePlus 3 modelininde de görülmüştü. Bu renk seçeneğinde cihazın arka yüzü altın rengiyken, ön yüzü ise beyaz. Bu iki rengin mükemmel uyumu sebebiyle de kendisine “Soft Gold” adı verilmiş durumda.

Ön yüzde bulunan parmak izi okuyucu ve Home tuşu da altın rengi çerçeve ile üretiliyor. Cihazın üzerinde 6 GB bellek ve 64 GB dahili hafıza yer alırken, 8 GB bellek ve 128 GB hafızalı modeli üretilmeyecek. Bu kapasite seçeneği OnePlus 5‘in diğer renk seçeneklerine özel olacak.

Bu yeni renk seçeneği geçtiğimiz günlerde dikkatli OnePlus 5 meraklıları tarafından da ortaya çıkarılmıştı. İnternet sitesinde yer alan kaynak kodlarını inceleyen birkaç kişi, “Gold” ana klasörüne yapılan yönlendirmeye dikkat çekmiş ve OnePlus’ın söz verdiği yeni renk seçeneğinin altın olacağını iddia etmişti.

:: OnePlus 5’in yeni renk seçeneğini nasıl buldunuz?


 • yazarMurat Sağlam

  Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “OnePlus 5’in yeni renk seçeneği göründü!” üzerine 2 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   bu sar değerleri ile istediği kadar renk çıkarsın samsungdan değerleri çok ama çok uzak head de 0,5 W/kg in altına inemediği sürece migren atağının bile sebebi olabilir.

  2. SDN Okuru dedi ki:

   Tek kelimeyle mükemmel bir telefon. 8Gb ram sayesinde en ufak bir takılma olmuyor. işlemci gücü muazzam. Tüm işlemleri okadar hızlı tamamlıyor ki tüm gün kullanmama rağmen şarjı eve geldiğimde %60 larda oluyor. Şimdiye kadar En fazla %25 e kadar düşürebildim günlük kullanımla.
   Dash Şarj (Kesinlikle araştırın) Teknolojisi sayesinde Sabahları kahvaltı ederken şarja koyuyorum ve 15-20dk da %100 şarj olmuş oluyor.
   Rüya gibi bir telefon. Samsung la ne çekmişim beee.
   bundan sonra 1+ dan başkasını tanımam.

  Yorum yazın

  Geri bildirim