Okunma

OnePlus 7 Pro için önemli güncelleme!


18 Haziran 2019 Salı 22:45
OnePlus 7 Pro için önemli güncelleme!

OnePlus bu aralar oldukça fazla güncelleme sunmasıyla birlikte kullanıcıların cihazlarında yaşadığı bütün sorunları çözmeye çalışıyor. Bu yılın oldukça iddialı telefonlarından OnePlus 7 Pro yeni güncelleme ile ekran hassasiyeti ve pop-up kamera sorunlarını giderecek.

OnePlus 7 Pro yeni güncelleme ile ekran hassasiyeti sorunu düzelecek!

Amiral gemisi katili olarak adlandırılan OnePlus 7 Pro tüm sorunlarını çözebilmek için art arda güncelleme alıyor. OnePlus, OxygenOS 9.5.7’yi cihaza gönderdikten bir haftadan daha kısa süre içerisinde ekran hassasiyeti sorunu ve ön kamera için önemli güncellemesi OxygenOS 9.5.8‘i duyurdu.

Bazı cihazlarda yaşanan ekranın bazı noktalarındaki hassasiyetin oldukça düşük olması ve parmak izi tarayıcısının ekrana bastırmadan algılamaması yeni güncelleme ile düzeltilecek en önemli sorun oldu. Ekran hassasiyeti için ek optimizasyonlar da içeren güncelleme kullanıcıları ekran konusunda rahatlatacak gibi duruyor.

OnePlus 7 Pro yeni güncelleme ile önemli sorunları düzeltecek! - ShiftDelete.Net

Yeni güncelleme sayesinde cihazın orijinal olmayan USB-C kulaklıklarla uyumluluğu da artırılmış ve telefon görüşmeleri sırasındaki ses kalitesindeki düşüklükler de oldukça azaltılmış.

Yine bazı cihazlarda otomatik pop-up kamera açılma sorunu da bu güncelleme ile düzeltilmiş. Daha önceki güncellemelerdeki gibi, OxygenOS 9.5.8 bölgesel olarak dağıtılmaya başlandı. Muhtemelen bu hafta içerisinde tüm cihazlara dağıtılmış olur. Güncellemeyi, telefonunuzun Ayarlar > Sistem > Sistem Güncellemeleri sekmesinden kontrol edebilirsiniz.
yazarMustafa Büyükçağlayan

Teknolojik gelişmelerin insanlığa yön vereceğine inanan Mustafa Büyükçağlayan; Dijital pazarlama alanındaki çalışmalarını 3 yıla yakın bir süredir devam ettiriyor. Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inandığı için bilişim ve teknoloji alanında makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" OnePlus 7 Pro için önemli güncelleme! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere OnePlus 7 Pro için önemli güncelleme! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda OnePlus 7 Pro için önemli güncelleme! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "