Okunma

İkonlarınızı Nette Dönüştürün


21 Ocak 2009 Çarşamba 06:33
İkonlarınızı Nette Dönüştürün

Gündelik işlemleriniz için bilgisayarınızda program barındırmak yerine işinizi internetten halletmeyi seviyorsanız, başta ikonlarınız olmak üzere, görsel dosyalarınızı kolayca başka bir ikon formatına dönüştürebileceğiniz iConvert ile tanışın.

İşletim Sisteminden Bağımsız İkonlar

Web tabanlı bir format dönüştürme aracı olan iConvert‘in kullanımı gayet basit. Bilgisayarınızdaki bir resmi ya da ikonu yükleyin, iConvert birkaç saniye içinde bunu .ico, .icns, .png, .hqx gibi formatlara çevirip indirmek için gerekli bağlantıyı önünüze sunsun.

Herhangi bir boyuttaki resmi de simge kadar küçültebileceğiniz iConvert, Windows, Mac ve Linux işletim sistemleri arasında ikon sıkıntısı yaşamanızı engelliyor.

:: Servisle ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin :
iConvert
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İkonlarınızı Nette Dönüştürün konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İkonlarınızı Nette Dönüştürün ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İkonlarınızı Nette Dönüştürün ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "